Monika jest ciepła, konkretna, kobieca i zdecydowana. Świetna we współpracy…zawsze na czas, zawsze słowna, zawsze szczera i uczciwa. Stąpająca mocno po ziemi i potrafiąca zabrać w przestworza marzeń. Pełna inspiracji, skarbnica wiedzy. Niezawodna partnerka we współpracy, kompetentna, dobrze zorganizowana. Polecam, bo to dobra i autentyczna Marka.

Małgorzata Gąska, BeautyMental Coach, www.fabrykasiebie.pl

Październik 28, 2018

Żyjemy w świecie, w którym każdy może mianować się ekspertem i sprzedawać wiedzę, która nie jest wiedzą ekspercką. Trudno znaleźć w tej “dżungli” prawdziwych Nauczycieli, którzy nauczą nas prawdziwej, merytorycznej wiedzy. Tym bardziej się cieszę, że mi się udało poznać prawdziwego eksperta personal branding, który świetnie sprawdza się w działaniu. Z Moniką współpracuję od 6 m-cy przy projekcie klub ”Strefa Kobiet Biznesu” Jak nikt inny, potrafi zadbać o wizualizację oraz spójność wizerunkową spotkań. Monika jest osobą uczciwą i rzetelną, powierzone zadania realizuje wkładając w nie całe serce i doświadczenie. Wiem, że mogę na nią liczyć w każdej sytuacji. Trudne tematy i sprawy dla niej nie istnieją! Potrafi świetnie analizować i wymyślać rozwiązania dla złożonych projektów. Tak, aby wszystko do siebie pasowało i miało właściwy przekaz dla odbiorcy. Pomaga mi osiągnąć spójną i wiarygodną markę osobistą, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim współpracę z tak kompetentną osobą, jak Monika.

 

 

Joanna Suchocka
Strefa Kobiet Biznesu
www.strefakobietbiznesu.pl

Czerwiec 20, 2018

Współpracowałam z Moniką w programie Marka Marzeń. Zawsze była przygotowana, rzetelna, odpowiedzialna, zaangażowana, konkretna. Przypomina o ustalonych zadaniach. Plan działania jest dostosowany do aktualnej sytuacji klienta i jego potrzeb. Nic nie jest narzucane. Skupiona na pracy i kliencie. Posiada szeroką wiedzę w zakresie poruszania się w świecie on-line i zawsze potrafi doradzić. Daje więcej niż zaplanowane 🙂 Wyczuwa, co mogłoby się spodobać klientowi. Program pokazał mi jakie mam możliwości rozwoju, w jakim kierunku zmierzam. Konsultacje pomogły mi się otworzyć na rzeczy nowe i trudne. Dzięki Monice zaczęłam lepiej planować i czuję, że małymi krokami, ale idę do przodu.

Beata Hanichet, podnosi jakość życia w sferze zdrowia, relacji, zarabiania, www.beatahanichet.pl

Listopad 16, 2018

Serdecznie polecam udział w programie Moniki zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Karolina Wojtas, Krealine, www.krealine.pl

Listopad 16, 2018

Nie można nie wspomnieć o mobilizującym aspekcie kontaktu z Moniką, który zmusza do uporządkowania kwestii związanych z budową marki osobistej i odpowiedzi na najbardziej istotne pytania. Niezaprzeczalna gotowość do udzielana pomocy w każdym zakresie – począwszy od drobiazgowego wyjaśniania zagadnień, popartych osobistym doświadczeniem, aż po indywidualny harmonogram, zawierający jednocześnie podsumowanie odbytych konsultacji i wyznaczający plan dalszych działań.

Elżbieta Sokołowska, Korektelka, www.korektelka.pl

Listopad 16, 2018