Nazywam się Monika Wyderka-Chodak.

 

Jestem strategiem budowania marki. Pogadam mamom takim jak Ty, układać porozrzucane puzzle, tak aby tworzyły spójną strategię Twojej marki. Wreszcie zapanujesz nad chaosem i skupić się na istotnych kwestiach dla swoich działań biznesowych.

Pokaże Ci jak połączyć świat realny z tym on-line, aby Twój wizerunek nabrał blasku i olśniewał idealnych klientów. Aby był zgodny z tym kim jesteś i jakie wartości wyznajesz. Bo najważniejsze to mieć odwagę prowadzić swój biznes i czuć się w nim dobrze. W zgodzie z naszymi wewnętrznymi predyspozycjami, które czas odkryć i pokazać światu.

Pracuję z cudownymi kobiety, które wreszcie chwyciły los w swoje ręce i zapragnęły zmian. Wzynaczyły sobie jasny cel i skrupulatnie go realizują. A ja dumnie mogę im w tym towarzyszyć.

 

Dlaczego tworzę marki marzeń?

Pracowałam 11 lat w korporacji i nie ukrywam było fajnie. Dobre zarobki i ciekawe projekty. Co się stało, że zrezygnowałam?

Pojawiła się w moim życiu dwójka maluchów. One (jak wielu kobietom) zupełnie zmieniły moje podejście do życia i pracy. Dały do zrozumienia, że trzeba coś zmienić bo świat się zmienił dookoła mnie.

Zaczęłam poszukiwania. Testowałam różne rozwiązania i możliwości, aby w konsekwencji znaleźć swoją idealną ścieżkę. Pomagam budować i rozwijać marki marzeń bo to moja misja i nie zawacham się ją realizować.

Zrozumiałam również, że to co doświadczyłam i dokąd doszłam, nie było dziełem przypadku, lecz bardzo dobrze zaplanowanymi, przemyślanymi i zrealizowanymi działaniami. Postanowiłam zebrać moje doświadczenie i wiedzą którą zdobyłam w jedną całość i podzielić się nim z innymi kobietami.

Tak powstał autorski 90 dniowy program Marka Marzeń.