Monika Wyderka-Chodak

Strateg budowania marki

 

Jestem konkretną babką z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i spokoju.

Bardzo ważna jest dla mnie uczciwość i szacunek wobec innych. Na tym opieram całe swoje życie oraz pracę zawodową. Działam w zgodzie z samą sobą, ale nigdy nie narzucam klientom swojego sposobu myślenia.

Kocham dzielić się wiedzą oraz motywować i inspirować. To nadaje sens moim działaniom. Potrafię zasiewać coś pozytywnego w ludziach. To mój talent, nie zaprzeczam.

 

 

Jak to się zaczęło

Pracowałam 11 lat w korporacji i nie ukrywam było fajnie. Dobre zarobki i ciekawe projekty. Co się stało, że zrezygnowałam?

Pojawiła się w moim życiu dwójka maluchów. One (jak zapewne wielu kobietom) zupełnie zmieniły moje podejście do życia i pracy. Dały do zrozumienia, że trzeba coś zmienić bo świat się zmienił dookoła mnie.

Zaczęłam poszukiwania. Testowałam różne rozwiązania i możliwości, aby w konsekwencji znaleźć swoją idealną ścieżkę. Pomagam budować i rozwijać marki marzeń bo w tym jestem świetna.

Zrozumiałam również, że to co doświadczyłam i dokąd doszłam, nie było dziełem przypadku, lecz bardzo dobrze zaplanowanymi, przemyślanymi i zrealizowanymi działaniami. Postanowiłam zebrać moje doświadczenie i wiedzą którą zdobyłam w jedną całość i podzielić się nim z innymi kobietami.

Tak powstał autorski 90 dniowy program Marka Marzeń . Zobacz na czym polega i czy może Tobie pomóc poukładać działania.