Chcesz stworzyć autentyczną markę,

być z niej dumna

i przestać martwić się o sprzedaż?

Mój 90 dniowy program Marka Marzeń  pomoże Ci to osiągnąć.
Nada niezwykłe, ale autentyczne oblicze Twoim działaniom.
Wreszcie przestaniesz sprzedawać. Klienci sami będą od Ciebie kupowali.

Czy chcesz:

W oczach otoczenia być godną zaufania?
Aby cena przestała być głównym kryterium wyboru Twojej oferty?
Stać się autorytetem w swojej dziedzinie?
Łatwiej budować relacje?
Aby to właśnie z Tobą inni chcieli realizować różne projekty?

DODATKOWO:

Kim jestem

Monika Wyderka-Chodak

Jestem  kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Po 11 latach pracy w korporacji w Dziale Marketingu, mój świat nagle się zmienił. A nawet wywrócił się do góry nogami, zaskakując mnie swoim nowym obliczem.  A co się wydarzyło?

Pojawiły się moje kochane urwisy, a ja miałam czas, aby na chwilę przystanąć i zastanowić się, czego właściwie chcę.

I wiecie co? Zapragnęłam jak nigdy dotąd zmian. I to naprawdę DUŻYCH zmian!

Stabilizacja i godziwa pensja, wypłacana z regularnością zegarka szwajcarskiego, przestała być przedmiotem pożądania. Bo bardziej pragnęłam znaleźć pracę, która da mi satysfakcję oraz spełnienie.

Zaczęłam poszukiwania swojego idealnego miejsca zawodowego na tej ziemi. I znalazłam, choć droga nie była ani krótka, ani łatwa. Ale nikt nie obiecywał przecież, że będzie łatwo!

Zawsze kochałam dzielić się wiedzą oraz motywować i inspirować inne kobiety. To nadawało i nadaje sens moim wszystkim działaniom. Co pięknie podsumowała jedna z kobiet z którą współpracowałam: „Monika Ty potrafisz zasiewać coś pozytywnego w ludziach”.

Teraz już wiem, że to mój talent i nie zawaham się go użyć. ☺ Dlatego na bazie doświadczenia, zarówno zawodowego jak i prywatnego stworzyłam autorski program „ Marka Marzeń”, w którym dzielę się wiedzą, pozytywną energię i motywuję do zmian.


Czy masz wrażenie, że MARKI innych kobiecych biznesów, które oglądasz w internecie są piękne i spójne? Ich strony social media przypominają istne dzieła sztuki.

Wszystko jest tam, takie piękne i spójne ze sobą... Nie ma w tym żadnego sekretu, którego Ty nie możesz odkryć! Te kobiety po prostu już wiedzą, że potęgą jest silna i autentyczna marka i skutecznie ją budują.

Zaplanowały swoje działania i skutecznie je realizują. Trzymają się wytyczonej ścieżki i nie zbaczają z niej. Wiedzą kim są, dokąd zmierzają i jakie rezultaty chcą osiągnąć.

Ty też możesz mieć taką markę!  Wystarczy 90 dni skutecznych działań i ustalenie planu na dalsze miesiące. Zobacz jak to niewiele w skali całego Twojego życia.


 

CO MÓWIĄ O MNIE UCZESTNICZKI PROGRAMU

Karolina Wojtas

Serdecznie polecam udział w programie Moniki zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Joanna Suchocka

Program Moniki, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki osobistej! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Udział w programie "Marka Marzeń" pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu "jak nas widzą, tak nas piszą" a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..

Beata Hanichet

Monika była zawsze przygotowana, rzetelna, odpowiedzialna, zaangażowana, konkretna. Przypomina o ustalonych zadaniach. Plan działania jest dostosowany do aktualnej sytuacji klienta i jego potrzeb. Nic nie jest narzucane. Skupiona na pracy i kliencie. Posiada szeroką wiedzę w zakresie poruszania się w świecie on-line i zawsze potrafi doradzić. Daje więcej niż zaplanowane 🙂 Wyczuwa, co mogłoby się spodobać klientowi. Program pokazał mi jakie mam możliwości rozwoju, w jakim kierunku zmierzam. Konsultacje pomogły mi się otworzyć na rzeczy nowe i trudne. Dzięki Monice zaczęłam lepiej planować i czuję, że małymi krokami, ale idę do przodu.

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W PROGRAMIE

Pewność, że to co robisz prowadzi Cię do wyznaczonego celu.

Swobodę w działaniu, bo będziesz wiedziała jak droga jest dla Ciebie najlepsza

Umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie działać dalej.

Spokoju, że Twoja marka jest autentyczna.

DLA KOGO JEST PROGRAM

 • Zrodził się w Twojej głowie pomysł na nową działalność. Masz plan, koncepcję. Teraz chcesz, aby Twoja marka już od samego początku budziła zaufanie i była odzwierciedleniem Twoich wartości oraz filozofii jaką wyznajesz.
 • Twoja firma działa na rynku od jakiegoś czasu.  Wszystko działa poprawnie, ale czujesz, że w tym wszystkim nie ma Ciebie.
  Że marka na jaką do tego pory pracowałaś nie pokazuje jednoznacznie Twoich wartości i koncepcji. Chcesz to zmienić i prawidłowo komunikować się z otoczeniem. Chcesz teraz świadomie budować swoją markę i potrzebne są zmiany.

JAK PRZEBIEGA PROCES

 • Co 2 tygodnie otrzymujesz ode mnie porcję ćwiczeń i zadań oraz pytań do przemyślenia.
 • Spotykamy się raz na 2 tygodnie na 1,5 godziny na Skype i analizujemy zadania, które wykonałaś. Ja skrupulatnie notuję i na koniec wyciągamy wspólnie wnioski.
 • Jeżeli masz pytania, zawsze możesz się do mnie zwrócić, Pragnę bowiem, abyś miała jasność tego co robisz na każdym etapie.
 • Proces jest tak przemyślany, że każde następny element jest kontynuacją lub wynikiem tego co już zostało wykonane. Nic nie dzieje się przypadkowo.

WYBIERZ SWÓJ PROGRAM

PAKIET STANDARD

 • Spotykamy się dwa razy w miesiącu na Skype.
 • Co dwa tygodnie otrzymujesz zadania do wykonania i na ich podstawie wspólnie działamy.
 • Jeżeli będziesz miała jakieś pytania, jestem do Twojej dyspozycji pod mailem.

 

Cena programu: 500 zł /miesięcznie brutto.

Przy płatności jednorazowej otrzymujesz 10% rabatu. Cena końcowa 1350 zł/brutto.

PAKIET VIP

 • Spotykamy się dwa razy w miesiącu na Skype.
 • Co dwa tygodnie otrzymujesz zadania do wykonania i na ich podstawie wspólnie działamy.
 • Jeżeli będziesz miała jakieś pytania, jestem do Twojej dyspozycji pod mailem.
 • Nasz proces kończy się indywidualnie przygotowaną strategią budowania marki w formie pisemnej.
 • Po zakończonym programie, masz do dyspozycji dodatkowe 1,5 godziny konsultacji. Do wykorzystania w dowolnym momencie, gdy będziesz czuła, że moja pomoc jest Ci potrzebna.

 

Cena programu: 700 zł /miesięcznie brutto.

Przy płatności jednorazowej otrzymujesz 10% rabatu. Cena końcowa 1890 zł/brutto.